
1 759 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Sparta Comfort 17568, 180 мм тегістелген бүйірлік кескіштер сымдарды немесе сымдарды кесуге байланысты жұмыстарды орындау үшін қолданылады — жабдықты орнату немесе бөлшектеу, желілерді төсеу және т.б. Құрал жаңадан бастаушыға ғана емес, кәсіпқойға да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996036434 |