
2 356 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бүйірлік кескіштер ТҮБІ 17546, 200 мм, диэлектрлік тұтқалары бар — слесарлық және электрлік жұмыстарда таптырмас көмекші. Олар кабельдер мен сымдарды, соның ішінде өткізгіш сымдарды тістеуге, сондай-ақ сымдарды және металл мен пластмассадан жасалған басқа бөлшектерді кесуге арналған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.291 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Кернеу | 1000 Жылы |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4606800024718 |