
3 637 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бүйірлік кескіштер ТҮБІ 17540, 160 мм, диэлектрлік тұтқалары бар — слесарлық және электрлік жұмыстарда таптырмас көмекші. Олар кабельдер мен сымдарды, соның ішінде өткізгіш сымдарды тістеуге, сондай-ақ сымдарды және металл мен пластмассадан жасалған басқа бөлшектерді кесуге арналған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Кернеу | 1000 Жылы |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Штрих-код | 4690522006473 |