
1 556 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар GRAND 17528, 190 мм сериялы матрицалық бүйірлік кескіштер металл және пластмасса материалдарын, сымдар мен кабельдерді тістеуге арналған. Олар слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.278 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 19 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 252 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 67 мм |
| Штрих-код | 4044996014951 |