
1 310 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар GRAND 17526, 160 мм сериялы матрицалық бүйірлік кескіштер металл және пластмасса материалдарын, сымдар мен кабельдерді тістеуге арналған. Олар слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 69 мм |
| Штрих-код | 4044996014944 |