
2 336 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix NICKEL 17524, 200 мм бүйірлік кескіштер, никельмен қапталған және екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, сымдар мен сымдарды тістеу үшін қолданылады. Олар монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде жеке тұлғаларға ғана емес, сонымен қатар кәсіби шеберлерге де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 254 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 63 мм |
| Штрих-код | 4044996014388 |