
2 175 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix NICKEL 17522, 180 мм бүйірлік кескіштер, никельмен қапталған және екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, сымдар мен сымдарды тістеу үшін қолданылады. Олар монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде жеке тұлғаларға ғана емес, сонымен қатар кәсіби шеберлерге де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 242 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996014371 |