
1 777 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix NICKEL 17520, 160 мм, никельмен қапталған және екі бөліктен тұратын тұтқалары бар бүйірлік кескіштер сымдар мен сымдарды тістеу үшін қолданылады. Олар монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде жеке тұлғаларға ғана емес, сонымен қатар кәсіби шеберлерге де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996014364 |