
1 998 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Econom 17595, 180 мм, пластмасса тұтқалары бар тегістелген бүйірлік кескіштер диаметрі 2,5 мм-ге дейінгі сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесуге арналған. Құрал монтаждау, құрылыс және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Бүйірлік кескіштерді құрылыс алаңдарында және үй шеберханаларында жаңадан бастаған шеберлер де, кәсіпқойлар да пайдаланады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.276 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 243 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996005614 |