
1 603 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пластмассадан жасалған тұтқалары бар, 17560, 180 мм тегістелген Спарта классикалық бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстары кезінде қолданылады. Олар сымдарды, алюминий және мыс сымдарды тістеумен, сондай-ақ кабельдік бұйымдардан оқшаулауды алып тастаумен сәтті күресуде. Құрал үй шаруашылығында ғана емес, құрылыс алаңында да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.247 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996036168 |