
2 047 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Классикалық бүйір кескіштер Matrix Black Nickel 17572, 160 мм, екі компонентті тұтқалары бар, сымдарды, кабельдерді, сымдарды кесу және шегелерді тістеу үшін қолданылады. Олар монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.217 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996014395 |