
2 730 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 200 мм, диэлектрлік тұтқалары бар мырышталған 17260 НИЗДІҢ шеткі қысқыштары электр сымдарын тістеуге арналған және 1000 В кернеуге төтеп бере алады. Жоғары электр кедергісімен сипатталатын екі қабатты пластизол жабыны бар тұтқалар шеберді ток соғудан қорғайды. Кәсіби салада да, тұрмыста да электр монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады!
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.445 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Кернеу | 1000 Жылы |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4690522006497 |