
2 593 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 200 мм, сәндік тұтқалары бар ТӨМЕНГІ 17255 шеткі сым кескіштер сымдар мен сымдарды тістеуге арналған. Монтаждау және электротехникалық жұмыстарды жүргізуге арналған. Сым кескіштер құрылыс немесе жөндеу кезінде пайдалы, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.401 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800024657 |