
5 598 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Matrix Insulated 17508, 180 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды тістеуге, сондай-ақ металл және пластмасса материалдарын кесуге арналған. Диэлектрлік жабынының арқасында оларды 1000 В-қа дейінгі кернеудегі слесарлық және жөндеу жұмыстары үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 22 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 Жылы |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996036076 |