
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тісті доңғалақ СБР-125 бетон араластырғышында қолданылады. Тісті доңғалақ барабан сақинасына қосылады және қозғалтқыштан айналуды оған береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 21 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 21 х 70 х 70 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-132А.5 |
| Қолдану | СБТ-132А.5 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4606800049124 |