
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құрылыс бетон қоспаларын дайындауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 48.5 кг |
| Брутто салмағы | 48.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 560 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 770 x 660 x 510 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 800 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 100 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 40 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптамадағы ені | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800045119 |