









204 050 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптамадағы ұзындығы | 790 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 550 мм |
| Қаптамадағы ені | 765 мм |
| Бренд | MTX |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 790 х 765 х 550 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 850 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 250 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 165 л |
| Тәж | шойын |