
116 010 ₸
Бетон араластырғыш БСЛ-63 көлемі 63 литр өндірісте қолданылады: қабырғаларды әрлеуге арналған сылақтар, іргетаспен және еден төсеніштерімен жұмыс істеуге арналған жылжымалы бетон ерітінділері, плиткаларды төсеуге арналған желім қоспалары және т.б.
Барабанның шағын өлшемі бетон араластырғышты қажетті орынға еш қиындықсыз жылжыта отырып, шағын кеңістіктерде пайдалануға мүмкіндік береді. Максималды рұқсат етілген толтырумен шығыс 40 литрге дейін дайын қоспаны шығарады.
Алмұрт пішінді резервуар ерітінділердің мұқият араластырылуын және мойынтіректерге аз жүктемені қамтамасыз етеді, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
Резервуар екі бөліктен тұрады және тасымалдау және сақтау үшін оңай бөлшектеледі.
Пластикалық корпус жетекті механикалық зақымданудан, ал пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды.
Жұмсақ мөлдір пластиктен жасалған ылғалдан қорғайтын қаптама басқару түймелерін су мен кірден сенімді қорғайды.
Тәж берік перфорацияланған болаттан жасалған және қысқа үзілістермен бірнеше жұмыс циклдарына төтеп бере алады, бұл жұмыс процесін жылдамдатуға мүмкіндік береді.
Траверсі бар резервуар зауытта бір жинақта жиналады, сондықтан оларды құрастыруға және сақинаны жетек механизмімен қосуға уақытты жоғалтудың қажеті жоқ.
Тірек рамасы металл тіректермен нығайтылған, сондықтан ол тіпті максималды жүктелген барабанның салмағын сенімді түрде қабылдайды (шамамен 75%).
Траверса 360° осьтерді толық қамтитын жақтауға бекітіледі, бұл құрылымды тербелістерге қарсы иммунитетті етеді және айнымалы жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді.
Аяқ педалі барабанды қажетті еңкею бұрышына бекітуге көмектеседі, бұл оны құрамдас бөліктермен толтыруды және дайын қоспаны түсіруді жеңілдетеді.
Жетектегі шығырдың төлкесі болаттан жасалған, бұл жұмыс бөлігінің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
Ең үлкен жүктемені қабылдайтын резервуар осінің жинағы оңай шешіледі. Бұл қажет болған жағдайда мойынтіректерді еш қиындықсыз өзгертуге мүмкіндік береді.
Тірек табан бетон араластырғыштың жұмыс орнындағы тұрақтылығын қамтамасыз етеді, ал диаметрі 20,5 мм дөңгелектер оны жылжытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 25 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 420 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 600 x 420 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 300 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 600 мм |
| Штрих-код | 4606800081216 |