
139 199 ₸
Бетон араластырғыш МТХ СМ-160К жеке учаскеде де, жөндеу, құрылыс, әрлеу жұмыстары үшін шағын нысандарда да қолданыла алады. Бактың сыйымдылығы 160 л құрайды, бұл шығуда 90 л-ге дейін дайын құрылыс қоспасын алуға мүмкіндік береді.
Араластырғыш қарапайымдылығымен және сенімділігімен ерекшеленеді. Штурвал бекіткіші қоспаның мөлшерленген берілісін реттеуге мүмкіндік береді.
Ылғалдан қорғау – басқару түймелері су мен кірден қорғайтын қақпақпен жабылған, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады .
Термоқорғау – қозғалтқыш шамадан тыс жүктелген жағдайда лезде тоқтайды, бұл ішкі тораптардың сақталуын қамтамасыз етеді және барлық жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады.
Берік негіз – төртбұрышты профиль мен қатайтқыштары бар екі тіреуіштің арқасында жүктеме жақтау бойымен біркелкі бөлінеді. Конструкция толығымен толтырылған резервуарға сенімді түрде шыдайды.
Ұсақ–түйекке дейін ойластырылған - резервуар бөліктерінің арасында тығыздағыш емес, резеңке тығыздағыш бар. Осының арқасында барабанды, мысалы, тасымалдау үшін оңай бөлшектеуге болады.
Тірек арқалықтың сенімді бекітілуі – траверсті бекіту қондырғылары 360 ° -та толығымен жабылған, сонымен қатар бекіту орнында металл плиталар қолданылады, осының бәрі құрылымды берік және берік етеді.
Қауіпсіз пайдалану – жетек тетігі қаптамамен жабылған, сондықтан бөгде заттардың тартылуына жол берілмейді.
Тиімді конструкция – резервуардың кеңеюі қоспаны мұқият араластыруға және мойынтіректерге түсетін жүктемені азайтуға, ал ішкі қалақтарды бұрышта орналастыруға - ерітіндінің сығылуын болдырмауға мүмкіндік берді.
Резервуар мен сақинаның толық бояуы – барабан, қалақшалар және шойыннан жасалған сақиналы беріліс 100% боялған, бұл металды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін ұзартады.
Ұтқырлық – берік пластиктен жасалған 180 мм екі компонентті кең дөңгелектермен жабдықталған бетон араластырғыш құрылыс алаңында оңай тасымалданады.
Барабанды сенімді бекіту – резервуарды бекіту жетегі механикалық зақымға төзімді материалдардан жасалған, бұл бетон араластырғышты қауіпсіз пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 55 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 1212 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 1139 х 705 х 1212 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1139 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 650 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 705 мм |
| Штрих-код | 4044996170831 |