
104 458 ₸
Берік жақтау және ойластырылған конструкция МТХ СМ-120K бетон араластырғышын тұрмыстық жағдайларда ғана емес, сонымен қатар шағын құрылыс алаңдарында да пайдалануға мүмкіндік береді. Сіз төсемдерді, іргетастарды, кірпіштерді құюға арналған бетон қоспасын немесе ерітінділерді оңай дайындай аласыз. Резервуардың көлемі 120 литр, сондықтан бір партияда 60 литрге дейін дайын ерітінді алынады.
Бұл бетон араластырғыштың басты артықшылықтарының бірі – қоспаның мөлшерленген жеткізілімі. Айналмалы дөңгелек қолмен айналады, бұл пайдаланушыға құйылатын ерітіндінің көлемін өзі анықтауға мүмкіндік береді.
Ылғалдан қорғау – іске қосу және тоқтату пернелері судың түсуіне қарсы мөлдір қаптамамен жабылған, бұл жұмыс қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Термиялық қорғаныс – температура сенсоры шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқышты өшіреді, бұл орамның бұзылуына жол бермейді және қозғалтқыштың ұзақ және сенімді жұмысына кепілдік береді.
Арматураланған жақтау – жабық шаршы профиль және қатайтқыштары бар берік бекіткіштер бүкіл құрылымның сенімділігін қамтамасыз етеді.
Тығыздағыштың орнына резеңке тығыздағыш – мұндай балама резервуарды жинауды және бөлшектеуді жеңілдетеді және қажет болған жағдайда тығыздағышты тазаламай-ақ тығыздағышты жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді.
Тығыз траверсті бекіту – тірек арқалық осьтердің толық қоршауымен жақтауға бекітіліп қана қоймайды, сонымен қатар бекіту осі бекітілген жерде қосымша металл пластинамен нығайтылады. Бұл шешім бетон араластырғыштың беріктігін айтарлықтай арттыруға мүмкіндік берді.
Қауіпсіз пайдалану – жетек тетігі тығыз қаптамамен жабылған, бұл резервуардың жетегіне бөгде заттардың түсуін және оның сынуын болдырмайды.
Резервуардың ойластырылған пішіні – барабанның ішіндегі қалақшалар ерітіндінің сығылуын болдырмайтын бұрышқа орнатылады. Кеңейтілген конструкция ерітіндіні мұқият араластыруға мүмкіндік береді және мойынтіректердің жүктемесін алып тастап, олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
Бояу сапасы – қалақшалары бар резервуардың ішкі жағы және араластырғыштың шойын тәжі 100% коррозияға қарсы бояумен қапталған, бұл металдың тот басуын болдырмайды.
Жеңіл тасымалдау – диаметрі ұлғайтылған екі компонентті дөңгелектер бетон араластырғышты қажетті орынға еш қиындықсыз жылжытуға мүмкіндік береді.
Сенімді тростық жетек – бұл бөлшек зақымдануға төзімді материалдан жасалған, бұл бұйымның сенімділігін арттырады.
CE сертификаты – бетон араластырғыш Еуропалық Одақтың сапа сертификатынан өтті және құрылыс жабдықтарына қойылатын талаптарға толық сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 42 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 1184 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 1030 х 705 х 1184 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1030 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 450 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 120 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 60 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 705 мм |
| Штрих-код | 4044996170817 |