
168 974 ₸
Сибртех БСЛ-200 бетон араластырғышы өз қатарындағы ең қуатты болып табылады. 110 литр цемент, бетон немесе сылақ шығарады. 1000 Вт қуат және сенімді жетек оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді.
Берік шойыннан жасалған сақина және жетекті шкивтің болат төлкесі жөндеу немесе құрылыс жұмыстары кезінде бетон араластырғыштың сенімді қолданылуын қамтамасыз етеді. Араластыру жылдамдығы жоғары сапалы, кең пішінді барабанның және бұрышқа орнатылған берік қалақтардың арқасында артады.
Қатардағы жалғыз бетон араластырғыштың беріктігі жоғары болат табақтардан жасалған резервуары бар: үстіңгі бөлігінің қалыңдығы 1,5 мм, төменгі бөлігінің қалыңдығы 2 мм. Бұл шешім барабанның ресурсын аналогтарымен салыстырғанда шамамен 2 есе арттырды.
Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді және температура рұқсат етілген шектен асқаннан кейін оны өшіреді. Бұл бұзылуларды болдырмауға мүмкіндік береді.
Жетек бөлігі пластик қаптамамен жабылған. Бұл қозғалтқышты зақымданудан және кірден ғана емес, сонымен қатар пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды.
Басқару пернелері ішкі жинақты шаң мен судан қорғайтын қаптамамен жабылған.
Жақтаудың тікбұрышты профилінде тіреуіштері бар тірек бар, сондықтан ол қарқынды жүктемелерге сенімді түрде төтеп береді және тербелістерден бұзылмайды.
Барабаны бар траверстер бірыңғай торап болып табылады, бұл бетон араластырғышты құрастыруға кететін уақытты үнемдеуге және жұмысты тезірек бастауға мүмкіндік береді.
Траверсті тірек жақтауына бекіту тораптары осьтерді 360° жабумен жасалған, сондықтан өнім дірілге төзімді және кем дегенде 5 жыл қызмет етеді.
Бетон араластырғыштың бөшкесі алмалы-салмалы етіп жасалған, сондықтан оны шектеулі кеңістікте сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
Мойынтіректерді қажет болған жағдайда ауыстыруға болады – олар барабан осінің жиналмалы жинағынан оңай шығарылады.
Бөшкенің бұрышын бекіту компоненттерді жылдам жүктеуге мүмкіндік береді және дайын қоспаларды беруді жеңілдетеді.
диаметрі 205 мм болатын 2 тасымалдау дөңгелегі бетон араластырғыштың орнында қозғалуын жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 63 келі |
| Брутто салмағы | 63 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 620 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 620 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 810 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 200 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 110 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 730 мм |
| Штрих-код | 4606800070333 |