
154 676 ₸
Сибртех БСЛ-180 қуаттылығы 700 Вт сенімді және үнемді бетон араластырғыш жөндеу және құрылыс жұмыстарында пайдалануға арналған. 1 циклде кем дегенде 96 литр жылжымалы қоспа, дымқыл немесе құрғақ ерітінді алынады.
Бетон араластырғыш шойыннан жасалған сақинамен және жетекті шкивтің болат ендірілген гильзасымен жабдықталған, бұл оны қарқынды жұмыс істеуге жарамды етеді. Эргономикалық барабанда барлық компоненттер тез араласады, ал дайын ерітіндіде түйіршіктер болмайды.
Жабық жетек – оператор жарақаттанудан және күйіп қалудан қорғалған, себебі қозғалтқыш берік пластиктен жасалған қаптамамен жабылған. Сондай-ақ, іске қосу және тоқтату түймелерінде судың түсуіне қарсы қорғаныс бар.
Эргономикалық жақтау – болат жақшалар жүктемені бүкіл құрылымға біркелкі бөлуге мүмкіндік береді және бетон араластырғыштың дірілге төзімділігін арттырады.
Құрастыру оңай – өндіруші траверсті барабанды бір жинақпен қамтамасыз етеді, сондықтан барабанды орнатуға және шойын сақинаны беріліске қосуға көп уақыт кетпейді.
Траверсті рамаға бекіту 360° осьтердің толық жабылуымен жүзеге асырылады, бұл бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін ұзартады және оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді.
Барабанның еңкеюі – дайын қоспаны түсіру немесе жаңа компоненттерді толтыру үшін резервуарды дұрыс күйде бекіту ыңғайлы.
Жөндеуге жарамды бөлшектер – резервуар осінің ең көп жүктелетін жинағы мойынтіректері бар екі "пластинадан" тұрады. Қажет болса, оларды оңай ауыстыруға болады.
Тасымалдау оңай – беріктігі жоғары пластиктен жасалған дөңгелектер бетон араластырғыштың қозғалғыштығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 59 келі |
| Брутто салмағы | 59 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 580 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 810 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 96 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 730 мм |
| Штрих-код | 4606800070326 |