
125 686 ₸
Сибртех БСЛ-160 сенімді және басқаруға оңай бетон араластырғыш жеке құрылыста және орташа құрылыстарда бетон, сұйық ерітінділер немесе құрғақ цемент дайындау үшін қолданылады.
700 Вт қуатты электр қозғалтқышы және сыйымдылығы 160 литр барабан дайын қоспаның көлемін 80 литрге дейін алуға мүмкіндік береді.Барабан классикалық алмұрт пішініне ие, ал қалақшалар ішіне мықтап бекітілген. Бұл конструкция араластыруды тездетіп қана қоймайды, сонымен қатар мойынтіректердегі жүктемені бір уақытта азайтады.
Барабан мен қалақтардың эргономикалық пішіні араластырудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді, бұл бетон мен құрылыс қоспаларын жылдам өндіруге мүмкіндік береді.
Асинхронды қозғалтқыш механикалық әсерлерден пластикалық қаптамамен жабылған. Бұл операторды күйіп қалудан және жарақаттанудан қорғайды.
Іске қосу және тоқтату пернелері су мен шаңнан қорғалған, бұл ішкі жинақты ластанудан қосымша қорғауды қамтамасыз етеді.
Шойыннан жасалған тәж және жетекті шкивтің болат төлкесі бетон араластырғыштың қарқынды жүктемелерге төзімділігін арттырады және оның қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
Конструкцияның орнықтылығы – күшейтілген бекіткіштері бар эргономикалық жақтау айналмалы барабанның салмағын сенімді түрде көтереді.
Құрастыру оңай – өндіруші барабанды траверспен бір жинаққа жалғады, сонымен қатар сақинаның беріліспен қосылуын орнатты.
Қапсырманы бекіту тораптары 360° ось аралығымен жасалған, бұл тораптың беріктігін және тербелістер мен жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді.
Барабан 2 бөлікке оңай бөлшектеледі, сондықтан оны шектеулі кеңістікте тасымалдауға және сақтауға болады.
Мойынтіректерді жинақтың бөлінген құрылымына байланысты оңай алып тастауға болады, ал алынбалы фланецтерді тығыздағышпен өңдеу оларды ылғалдан сенімді қорғайды.
Ыңғайлы басқыш барабанды тиеу немесе дайын ерітіндіні беру үшін қажетті бұрышпен бекітуге мүмкіндік береді.
Дөңгелектер 20.5 см-ге дейін үлкейтілген, бұл бетон араластырғышты жылжымалы етеді және оны құрылыс алаңында оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 57 келі |
| Брутто салмағы | 57 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 580 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 810 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 730 мм |
| Штрих-код | 4606800070319 |