
28 179 ₸
Тісті сақина SBR-132.01.00.001-01 арт. 95440039 Ресей брендінің бетон араластырғыштарына жарамды SBR-100/120/132. Оның көмегімен айналу моменті біліктен барабанға беріледі. Тәж құрылыс ерітінділерінің біртекті күйге дейін сапалы иленуіне кепілдік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 31 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 30 х 650 х 650 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 650 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (СБР-132Н қоспағанда) |
| Қаптамадағы ені | 650 мм |
| Штрих-код | 4606800058508 |