
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех СТ-65 арзан және пайдалану оңай бетон араластырғыш іргетас пен едендерді құю, плиткалар мен кірпіштерді төсеу кезінде ерітінділер мен қоспаларды араластыру үшін пайдалы. Кішкентай барабанның арқасында бетон араластырғыш ықшам өлшемдерге ие, бұл оны көптеген ұқсас құрылғылардан ерекшелендіреді және оны елде, үйде және гаражда пайдалануға мүмкіндік береді.
Ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және 2200 сағаттық жұмыс мерзімін ұзартады, ал істен шығу уақыты 300 сағатты құрайды.
Барабанның көлемі 63 л шығуда 40 л қоспаны алуға мүмкіндік береді.
Болат тесілген тәж сенімділік пен жоғары ресурсты қамтамасыз етеді.
Бетон араластырғыш толығымен Ресейдегі зауытта шығарылады, бұл жоғары сапаны бақылауды қамтамасыз етеді, тапсырысты орындау жылдамдығын арттырады және өзіндік құнын төмендетеді.
Жинақтың сенімділігі мен жоғары ресурсы - біліктен айналу болаттан жасалған жетекті шкивтің төлкесі арқылы жүзеге асырылады.
Қозғалтқыштың термиялық қорғанысы шамадан тыс жүктелген жағдайда оның автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді және істен шығуға жол бермейді.
Жетек зақымданудан қорғау үшін берік қаптамамен жабдықталған, сонымен қатар электронды компоненттерге судың түсуіне жол бермейді.
Тозуға төзімді барабанның болат табақтарының қалыңдығы 1,2 мм болғандықтан ресурсы артқан.
Барабанның кең пішіні қоспаны сапалы араластыруға мүмкіндік береді және мойынтіректердегі жүктемені азайтады.
Резервуар ұнтақ бояумен қапталған, бұл коррозияға төзімділікті арттырады.
Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты тербелістерге және ауыспалы жүктемелерге төзімділік: траверсті рамаға бекіту қондырғылары осьтерді 360 ° толық жабумен жасалған.
Металлдың үлкен сыйымдылығы мен құрылымдық қаттылығы арматураланған тіреуішпен қамтамасыз етіледі.
Барабан осінің ажыратылатын жинағы мойынтіректерді бүкіл құрылымды бөлшектемей-ақ өзгертуді жеңілдетеді.
Тірек тасымалдауды жеңілдету үшін үлкен дөңгелектермен жабдықталған.
Еңкею бұрышын бекітетін тұтқаның арқасында қоспаның түсуін бақылауды жүзеге асыру оңай.
Құрастыру оңай - барабанды орнату жинағы зауытта көрсетіледі, ал қалған бөліктердің барлығы қосымша құралсыз бекітіледі.
Рамадағы металл тірек тұрақтылықты қамтамасыз етеді және діріл деңгейін төмендетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | тесілген |
| Салмақ | 25.5 кг |
| Брутто салмағы | 25.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 440 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 610 x 610 x 430 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 605 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 300 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 63 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 40 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Қаптамадағы ені | 610 мм |
| Штрих-код | 4606800060006 |