
12 177 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Белдік 8 PK 818 арт. 95458006 қозғалтқыштан бетон араластырғыш білігіне айналу моментін беру үшін қолданылады. Ол Лебедянь СБР-440А үлгілері үшін жарамды.1 және СБР-500А.1.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 25 х 400 х 400 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 30 мм |
| Материал | резеңке, полиэфирлі корд |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-440А.1, СБР-500А.1 |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4606800049209 |