
122 938 ₸
Тәж СБР-320.02.00.005-01 арт. 95458004 бетон араластырғыштың барабанына айналу моментін береді, оның айналуын қамтамасыз етеді. Ол Ресей брендінің SBR-220, SBR-220-01, SBR-260, SBR-260-01 үлгілеріне жарамды. Тәж бетон араластырғыштың тиімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 28.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 73 x 894 x 894 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1005 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-440А.1, СБР-500А.1 |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 1005 мм |
| Штрих-код | 4606800049193 |