
13 615 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жетек тетігі СБР-320.00.00.012 арт. 95458003 СБР-440А бетон араластырғыштарына орнатылады.1 және СБР-500А.1 қозғалтқыштан барабан тәжіне айналмалы қозғалысты беру үшін. Ол құрылыс ерітінділерінің сапалы араласуын қамтамасыз ете отырып, бірқалыпты және серпіліссіз жұмыс істейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 50 х 112 х 112 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 106 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-440А.1, СБР-500А.1 |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 106 мм |
| Штрих-код | 4606800049186 |