
6 850 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон араластырғыштардың үлгілеріне арналған белдік: SBR-220, SBR-220-01, SBR-260, SBR-260-01. Лебедян бетон араластырғыштары үшін ауыстырылатын элемент болып табылады. Айналу моментін қозғалтқыштан барабан білігіне беруге арналған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 24 x 285 x 285 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 30 мм |
| Материал | резеңке, полиэфирлі корд |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБТ-220, СБТ-220-01, СБТ-260, СБТ-260-01 |
| Қолдану | СБТ-220, СБТ-220-01, СБТ-260, СБТ-260-01 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4606800049179 |