
51 392 ₸
Тәж СБР-260.02.00.011 арт. 95454004 бетон араластырғыш барабанының айналуын қамтамасыз етеді, айналу моментін біліктен береді. Ол TM Kazakhstan SBR-220, SBR-220-01, SBR-260, SBR-260-01 үлгілеріне арналған. Тәж құрылыс ерітінділерін тегіс болғанша тез илеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 15.2 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 56 x 822 x 822 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 830 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБТ-220, СБТ-220-01, СБТ-260, СБТ-260-01 |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 830 мм |
| Штрих-код | 4606800049162 |