
5 180 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жетек тетігі СБР-260.00.00.007 арт. 95454003 бетон араластырғыштарда айналмалы қозғалысты қозғалтқыштан барабан тәжіне беру үшін қолданылады. Ол СБР 220, 220-01, 260, 260-01 үлгілеріне сай келеді. Ол бос жүрісте жұмыс істеуге жол бермей, механизмнің сенімді ілінісуіне кепілдік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.535 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 68 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 40 х 70 х 70 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБТ-220, СБТ-220-01, СБТ-260, СБТ-260-01 |
| Қолдану | СБТ-220, СБТ-220-01,СБТ-260, СБТ-260-01 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4606800049155 |