
46 123 ₸
Тәж СБР-170.00.00.003-02 арт. 95448004 Ресей СБР-150, СБР-170, СБР-190 және Denzel B-160, B-180, B-200 маркалы бетон араластырғыштарға орнатылады. Ол барабанды айналдыру үшін айналу моментін тасымалдайды және бетон араластырғыштың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 35 х 715 х 715 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 720 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-150, СБР-170, СБР-190, Дензель В-160, В-180, В-200 |
| Қолдану | СБР-150, СБР-170, СБР-190, Denzel B-160, В-180,В-200 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4606800049131 |