
29 862 ₸
Тәж СБР-132.01.00.001 арт. 95440004 Ресей СБР 100/120/132 және DENZEL B-125 маркалы бетон араластырғыштарында жетек элементі ретінде қолданылады. Ол цемент ерітінділерінің жылдам және сапалы қоспасын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 650 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 33 x 650 x 650 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 650 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (СБР-132Н қоспағанда), Denzel В-125 |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4606800049100 |