
6 123 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
95440003 айналмалы қозғалысты барабан тәжіне беру үшін бетон араластырғыштарға орнатылады. Ол СБР 100/120/132 және DENZEL B-125/160/180/200 үлгілерінде қолданылады. Ол ерітінділерді араластырудың жоғары жылдамдығына қол жеткізу үшін саңылауларсыз берік адгезияға кепілдік береді.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.335 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 21 х 70 х 70 мм |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Қаптамадағы ұзындығы | 68 мм |
| Материал | шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (СБР-132А.5, СБР-132Н қоспағанда), Denzel В-125, В-160, В-180, В-200 |
| Қолдану | СБР-100,СБР-120,СБР-132 (СБР-132А.5,СБР-132Н қоспағанда), Denzel В-125,В-160, В-180, В-200 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 68 мм |
| Штрих-код | 4606800049094 |