









209 900 ₸
Бетон араластырғыш Denzel B-200 өз сериясындағы ең өнімді болып табылады. Бір партияда 150 литрге дейін дайын ерітіндіні алуға болады.
Бұл кәсіби деңгейдегі жабдық құрылыс алаңдарында едендерді жөндеу, төсеу және құю кезінде қолданылады.
Бетон араластырғыш жоғары жүктеме режимінде ұзақ уақыт жұмыс істеуге қабілетті.
Техникалық қызмет көрсету және пайдалану оңай, себебі оның қызып кетуден кіріктірілген қорғанысы бар. Тұрмыстық желіден жұмыс істейді.
Шойыннан жасалған тісті доңғалақ пен сақина, сондай-ақ резервуардың ұнтақ жабыны оның сенімділігі мен қызмет ету мерзімін арттырады.
Ресейде өндіріледі.
Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар.
Арнайы қаптама су тамшыларының түсуінен қорғайды.
Кіріктірілген термиялық қорғанысы бар асинхронды электр қозғалтқышының қызмет ету мерзімі жоғары, яғни ол қызып кету қаупінсіз ұзағырақ жұмыс істей алады.
Болаттың қалыңдығының артуына байланысты резервуардың үлкен ресурсы: үстіңгі жағы - 1,5 мм, түбі - 2 мм.
Тәж құрылымды әлсірететін саңылаулары жоқ барабанға бекітіледі.
Бос жүріс жоқ және жетектегі шкивтің болат төлкесінің арқасында тозуға төзімділігі жоғары.
Шкив бойынша белдіктің ең аз сырғуы кең серпентинді белдікті қамтамасыз етеді.
Штаттан тыс жағдай туындаған жағдайда бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар.
Арматураланған жақтау тұрақтылықты қамтамасыз етеді, ал берік дөңгелектер бетон араластырғышты құрылыс алаңында оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
Жұмыс кезінде діріл мен шу шойын сақинасының қалыңдығының жоғарылауына байланысты азаяды.
Конструкцияның сенімділігін траверстің ось төлкесі қамтамасыз етеді - бұл рамаға дәнекерленген жеке элемент.
Мойынтіректерді оңай ауыстыру - осьті бекітуге арналған жиналмалы жинақ.
Металлдың сыйымдылығы арматураланған тораптар мен элементтердің арқасында тұрмыстық үлгілерге қарағанда жоғары.
Желілік кабель кіріктірілген емес, бетон араластырғыштың қаптамасындағы розеткаға қосылады, сондықтан зақымдалған жағдайда оны ауыстыру оңай.
Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 72 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 630 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 730 мм |
| Штрих-код | 4606800046642 |
| Қаптамадағы ені | 800 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 725 x 625 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 200 л |
| Брутто салмағы | 72 келі |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 110 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 150 л |
| Тәж | шойын |