









200 880 ₸
Бетон араластырғыш Denzel B-180 кәсіби құрылыс мәселелерін шешу үшін қолданылады, өйткені ол ұзақ уақыт бойы жоғары жүктеме режимінде жұмыс істей алады.
Құрылыс алаңдарында цемент, бетон және басқа қоспалар ерітіндісін дайындау кезінде қолданылады.
Бетон араластырғышты пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай. Тұрмыстық желіден жұмыс істейді.
Барабан коррозияға қарсы арнайы ұнтақ бояумен қапталған және шойын тәжі бар, бұл сенімділік пен беріктікті айтарлықтай арттырады.
Қуатты 700 Вт қозғалтқыш және үлкен резервуар бір уақытта 96 литр дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді.
Ресейде өндіріледі.
Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар.
Кіріктірілген қызып кетуден қорғанысы бар қуатты қозғалтқыш үлкен ресурсқа ие.
Судың шашырауынан және шаңнан қорғайтын арнайы қаптамамен қорғалған.
Болат табақтардың қалыңдығының артуына байланысты үлкен ресурсқа ие: үстіңгі жағы - 1,5 мм, түбі - 2 мм.
Тәж барабанға саңылауларсыз бекітіледі, бұл бүкіл құрылымды айтарлықтай әлсіретеді.
Жетектегі шкивтің болат төлкесінің арқасында шкивтердің бос жүрісі болмайды, бұл тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді.
Шкив бойынша белдіктің ең аз сырғуы бағдарланған полиэфирлі сымы бар кең, тозуға төзімді серпентинді белдікті қамтамасыз етеді.
Штаттан тыс жағдай туындаған жағдайда бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар.
Бетон араластырғышты құрылыс алаңында оңай тасымалдауға берік дөңгелектер мүмкіндік береді.
Жинақтың сенімділігі рамаға бөлек элементпен дәнекерленген траверстің осьтік жеңімен күшейтіледі.
Қажет болса, мойынтіректерді ауыстыру оңай - бұл осьті бекітуге арналған жиналмалы жинақты жасауға мүмкіндік береді.
Арматураланған жақтау тұрақтылықты қамтамасыз етеді.
Тәждің қалыңдығының жоғарылауы арқылы діріл мен шуды азайтады.
Желілік кабельді ауыстыру оңай, себебі ол көптеген бетон араластырғыштардағыдай кіріктірілмеген, бірақ корпустағы розеткаға қосылады.
Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 63.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 580 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 730 мм |
| Штрих-код | 4606800046635 |
| Қаптамадағы ені | 800 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Брутто салмағы | 63.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 96 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 138 л |
| Тәж | шойын |