







193 560 ₸
Бетон араластырғыш Denzel B-160 - жоғары жүктеме режимінде ұзақ уақыт жұмыс істеуге қабілетті кәсіби деңгейдегі жабдық.
Құрылыс алаңдарында, жөндеу жұмыстарында, цемент, бетон және басқа қоспалардың ерітіндісін дайындау үшін едендерді құю және тегістеу кезінде қолданылады.
Оны құрастыру интуитивті қарапайым және техникалық қызмет көрсету оңай. Оның тұрақты және берік құрылымы бар. Ал шойыннан жасалған тәж және ұнтақпен қапталған барабан сенімділік пен қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады.
Тұрмыстық желіден жұмыс істейді.
Көлемі 160 л барабан шығуда 80 л дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді.
Өндіріс - Ресей.
Кепілдік 3 жыл.
Кіріктірілген термиялық қорғанысы бар индукциялық қозғалтқыш максималды жүктеме кезінде ұзақ мерзімді үздіксіз жұмысты қамтамасыз етеді.
Арнайы қорғаныс қалқаны қозғалтқышты тиімді салқындатуға көмектеседі, сонымен қатар оны су шашырауынан қорғайды.
Қалыңдығы ұлғайтылған сенімді болат резервуар: үстіңгі жағы - 1,5 мм, түбі - 2 мм.
Тәжді барабанға бекіту құрылымды әлсірететін саңылауларсыз жүзеге асырылады.
Шойын сақинасының қалыңдығының артуына байланысты жұмыс кезінде діріл мен шу азаяды.
Жетектегі шкивтің болат төлкесінің арқасында бос жүріс болмайды, бұл тозуға төзімділікті арттырады.
Шкив бойынша белдіктің ең аз сырғуы тозуға төзімді серпентинді белдікті қамтамасыз етеді.
Қажет болса, бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар.
Металлдың сыйымдылығы арматураланған тораптар мен элементтердің арқасында тұрмыстық үлгілерге қарағанда жоғары.
Бетон араластырғышты күшейтілген жақтау мен берік дөңгелектердің арқасында құрылыс алаңында тасымалдау және жылжыту оңай.
Жиынтықтағы желілік кабель кіріктірілген емес, бетон араластырғыштың қаптамасындағы розеткаға қосылады, яғни оны ауыстыру оңай.
Траверстің ось төлкесі рамаға дәнекерленген жеке элемент болып табылатындығы тораптың сенімділігін арттырады.
Осьті бекіту жинағы жиналмалы, яғни қажет болған жағдайда мойынтіректерді оңай ауыстыруға болады.
Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |