









172 780 ₸
Denzel B-125 бетон араластырғышы жоғары жүктеме режимінде ұзақ уақыт жұмыс істеуге қабілетті. Жазғы коттедж құрылысында цемент, бетон және басқа қоспалардың ерітіндісін дайындау үшін қолданылады.
Құрастыру оңай және техникалық қызмет көрсету оңай. Күшейтілген конструкциясы бар және тұрмыстық желіден жұмыс істейді.
Барабанның көлемі 130 литрді құрайды, бұл шығуда 50 литр қоспаны алуға мүмкіндік береді.
Барабан арнайы ұнтақ бояумен қапталған және шойын тәжі бар, бұл сенімділік пен беріктікті айтарлықтай арттырады.
Бұл бетон араластырғыштар өндірушінің Ресейдегі жеке зауытында шығарылады, бұл бүкіл процесті және сапаны жоғары деңгейде бақылауға мүмкіндік береді.
Кепілдік 3 жыл.
Кіріктірілген термиялық қорғанысы бар асинхронды электр қозғалтқышының қызмет ету мерзімі жоғары, яғни ол қызып кету қаупінсіз ұзағырақ жұмыс істей алады.
Су тамшыларынан қорғайтын, бірақ қозғалтқыштың қызып кетуіне ықпал етпейтін (қозғалтқышты тиімді салқындатуға көмектесетін) арнайы қаптамамен жабдықталған.
Резервуардың үлкен ресурсы - қалыңдығы 1,2 мм ұлғайтылған болат табақтардан жасалған.
Арнайы ұнтақ бояумен боялған.
Жетектегі шкивтің тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін және бос айналуды болдырмайтын болат төлке бар.
Кең серпентинді белдік шкив бойымен ең аз сырғуды қамтамасыз етеді.
Штаттан тыс жағдай туындаған жағдайда бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар.
Металлдың сыйымдылығы арматураланған тораптар мен элементтердің арқасында тұрмыстық үлгілерге қарағанда жоғары.
Траверстің ось төлкесі - бұл рамаға дәнекерленген жеке элемент, бұл тораптың (конструкцияның) сенімділігін арттырады.
Жиналмалы осьті бекіту жинағы қажет болған жағдайда мойынтіректерді ауыстыруды жеңілдетеді.
Арматураланған жақтау мен берік дөңгелектер тұрақтылықты қамтамасыз етеді және оны құрылыс алаңында оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
Шойыннан жасалған тәждің қалыңдығы артады, соның арқасында жұмыс кезінде діріл мен шу азаяды.
Жиынтықтағы желілік кабельді ауыстыру оңай, себебі ол кіріктірілген емес, бетон араластырғыштың қаптамасындағы розеткаға қосылады.
Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 50.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 6660 мм |
| Штрих-код | 4606800046611 |
| Қаптамадағы ені | 760 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 750 x 660 x 500 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 550 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 130 л |
| Брутто салмағы | 50.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 50 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 87 л |
| Тәж | шойын |