
1 112 114 ₸
РН-300 ерітінді араластырғышының мәжбүрлі түрі дымқыл және құрғақ қоспаларды, соның ішінде саз және әк сияқты бейорганикалық пластификаторларды қолдану арқылы жасайды. Іргетасты құю, бетон конструкцияларын нығайту, кірпіш немесе көбік блоктарын қалау, қабырғаларды қаптау, плиткаларды төсеу кезінде қолданылады. Көлемі 300 литр болатын резервуардың арқасында ерітінді араластырғыш тіпті полистиролбетонды дайындауға жарамды.
Жұмыс циклі 2 минуттан аспайды, осы уақыт ішінде кез келген тұтқырлық қоспасы дайындалады: сұйық та, өте қою да. Жылдам араластыру жылдамдығын 2200 Вт қозғалтқыш қамтамасыз етеді. Көлденең білікте орналасқан 4 қалақшаның алынбалы ұштары бар, соның арқасында резервуардың қабырғаларына дейінгі қашықтық ыңғайлы түрде реттеледі.
Циклдік жұмыс – қайта илеу дайын ерітіндіні жөнелткеннен кейін бірден мүмкін болады, бұл жұмыс процесін жылдамдатады.
Резервуарды зақымданудан қорғау – резеңке қырғыштар айналмалы қалақтардың сынуын болдырмайды және қажет болған жағдайда тазалау оңай.
Қозғалтқыштың ойластырылған орналасуы – электр қозғалтқышы араластырғыш блогынан бөлінген және тығыз қаптамамен жабылған, сондықтан діріл оған іс жүзінде жетпейді және бұзылу болмайды.
Ажыратқышты қорғау – басқару түймелері мөлдір корпустың астында орналасқан, сондықтан су мен кір ішке кірмейді.
Көрнекі бақылау – барабанның торлы қақпағы айналмалы қалақтарға бөгде заттардың түсуіне жол беріп қана қоймайды, сонымен қатар араластыру процесін бақылауға мүмкіндік береді.
Күшейтілген беріктік – корпус металдан жасалған және антикормен қапталған, бұл бүкіл құрылымның беріктігін қамтамасыз етеді.
Сенімді жалғау – ерітінді араластырғыштың бөлшектері бұрандалармен бекітіледі, бұл құрылымды берік етеді және оны бөлшектеуге мүмкіндік береді.
Ыңғайлы жөнелту – бағыттауыш бағыттағыштары резервуарды қай жаққа еңкейту керектігін нұсқайды, ал кең тұтқасы мен құлыптау жетегі дайын ерітіндіні мөлшерленген және тегіс жеткізуге мүмкіндік береді.
Құрылымның тұрақтылығы – тірек тірегі тіректермен нығайтылған, сондықтан жабдық құрылыс алаңында мықтап бекітіледі.
Жеңіл тасымалдау – диаметрі ұлғайтылған дөңгелектер араластырғышты тіпті тегіс емес беттерде де еркін тасымалдауға мүмкіндік береді.
Жақсартылған экологиялылық – араластырғыш зиянды газдарды шығармайды, өйткені ол желіден жұмыс істейді және қоспаны толтыруға арналған кең саңылаудың арқасында қоспаның құрамдас бөліктерінің жүктелуін тездетеді және қалдықтардың мөлшерін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Электромотор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 285.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1305 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 1320 x 1650 x 890 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1630 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2200 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жүктеу бойынша көлем | 300 л |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Жұмыс органдарының айналу жиілігі | 47 айн/мин |
| Қаптамадағы ені | 820 мм |
| Штрих-код | 4606800045362 |