









994 950 ₸
Бетон араластырғыш СБР-500А.1 - қатардағы ең қуатты модель. Жоғары өнімділігімен және 3000 сағаттық жұмыс ресурсының ұлғаюымен ерекшеленеді. Іргетастарды, төсемдерді құю, кірпіш пен плиткаларды төсеу кезінде ерітінділер мен қоспаларды дайындау үшін қолданылады. Қарқынды жүктеме режимінде араластырудың үлкен көлемімен оңай күреседі - 500 л сыйымдылығы бір партияда 270 л ерітінді алуға мүмкіндік береді. Коммерциялық мақсатта пайдалануға арналған кәсіби жабдыққа жатады.
Тікелей жетекті беріліс қозғалтқышы бетон араластырғыштың беріктігін қамтамасыз етеді және тұрақты техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
Резервуар мен тірек бөліктері қосылыстың беріктігін қамтамасыз ету үшін үлкен болттармен бекітіледі.
Жоғары қаттылық пен металл сыйымдылығына болаттан жасалған траверстің және раманың күшейтілген профильдері есебінен қол жеткізіледі.
Барабанның беріктігі - ол төменгі жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған.
Тірек пен резервуардың барлық элементтері коррозияның пайда болуынан қорғау үшін арнайы ұнтақ бояумен қапталған.
Термиялық қорғаныс қамтамасыз етілген, ол қызып кеткен жағдайда қозғалтқышты өшіріп, істен шығу қаупін азайтады.
Металл қаптама жетекті бөгде заттардың кіруінен қорғайды.
II класты электр қауіпсіздігі - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы.
Екі үлкен доңғалақ бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында оңай жылжытуға мүмкіндік береді.
Бетон араластырғыштың тұрақтылығын тіректегі металл табан қамтамасыз етеді.
Барлық құрылымдық элементтер тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бөлшектелген.
Қоспаның мөлшерленген берілуі арнайы штурвалмен жүзеге асырылады, оның жағдайын түсіруге ыңғайлы болу үшін бекітуге болады.
0,5 м кабель қаптамаға салынбаған, сондықтан қажет болған жағдайда оны ауыстыру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 272 келі |
| Штрих-код | 4606800045294 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1880 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1600 мм |
| Қаптамадағы ені | 1130 мм |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Қаптамадағы габариттері | 1900 x 1120 x 1540 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брутто салмағы | 272 келі |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 270 л |
| Резервуардың көлемі | 500 л |
| Тәж | шойын |