
755 647 ₸
Бетон араластырғыш СБР-260В-01 іргетасты, едендерді, плиткаларды, кірпішті құюға арналған құрылыс және цемент ерітінділері мен құрғақ қоспаларды дайындауға арналған. 3000 сағаттық жұмыс уақытының ұлғаюына және жоғары жүктемелерге төтеп бере алатын қуатты дискінің арқасында ол коммерциялық мақсатта пайдалануға өте ыңғайлы. Көлемі 260 л резервуар бір партияда 150 л дайын ерітіндіні алуға мүмкіндік береді.
Елде жұмыс істеуге өте ыңғайлы, өйткені шудың төмен деңгейі 80 дБ көршілерді алаңдатпайды.
Құрастыру ірі болттардың көмегімен жүзеге асырылады, бұл конструкцияның беріктігін арттырады.
Арматураланған болат траверс бетон араластырғыштың қаттылығы мен металл сыйымдылығын қамтамасыз етеді.
Резервуар астыңғы жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады.
Коррозияның пайда болуынан қорғау үшін арнайы ұнтақ бояу сөре мен резервуарды жабады.
II класты электр қауіпсіздігі - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы.
Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, шамадан тыс жүктелген жағдайда оны өшіреді.
Дискіге бөгде заттар кірмейді - ол металл қаптамамен жабылған.
Кронштейндегі үлкен дөңгелектер бетон араластырғыштың құрылыс алаңында қозғалуын жеңілдетеді.
Тіректегі металл табан бетон араластырғыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Тасымалдауға ыңғайлы және оңай - резервуар мен сөре бөлшектелген.
Барабанның орнын бекіту мүмкіндігі бар арнайы руль қоспаның берілуін бақылаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
0,5 м кабельді ауыстыру оңай, себебі ол қаптамаға салынбаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 148.7 кг |
| Штрих-код | 4606800045270 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1520 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1350 мм |
| Қаптамадағы ені | 970 мм |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Қаптамадағы габариттері | 1580 x 910 x 1440 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 750 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Брутто салмағы | 148.7 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 150 л |
| Резервуардың көлемі | 260 л |
| Тәж | шойын |