
1 160 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 65708 жезден жасалған қосқыш диаметрі 1/2 дюймдік екі шлангты қосу арқылы суару құбырын ұзартуға мүмкіндік береді. Қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Қыста бөлшектелмейтін ұзақ қызмет ететін жүйелер үшін қолайлы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 26 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 13.2 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156699 |