
720 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 65703 қосқышы, Е типті, 1 дюйм, шлангтарды саптамаларға жылдам қосуға көмектеседі. Ол диаметрі 25 мм шлангтары бар суару жүйелерінде қолданылады. Бақшадағы және бақшадағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 85 г |
| Қаптамадағы биіктік | 104 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Корпус материалы | алюминий қорытпасы |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Қаптамадағы ені | 225 мм |
| Штрих-код | 4044996156682 |