
660 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 65702 қосқышы, Е типті, 3/4 дюйм, шлангтарды саптамаларға жылдам қосуға көмектеседі. Ол шлангтары бар суару жүйелерінде қолданылады. Бақшадағы және бақшадағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 72 г |
| Қаптамадағы биіктік | 83 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Корпус материалы | алюминий қорытпасы |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4044996156675 |