
981 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 65700 қосқышы, С типті, 3/4 дюйм, шлангтарды саптамаларға жылдам қосу үшін қолданылады. Бұл елде, саябақта, жергілікті жерде және т.б. толыққанды суару жүйесін құруға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 108 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 79 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 245 мм |
| Сақинаның, шплинттердің, тұтқалардың материалы | болат |
| Корпус материалы | алюминий қорытпасы |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4044996156651 |