
916 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66475 пластикалық жөндеу муфтасы 1/2 дюймдік шлангтарды жөндеу немесе ұзарту үшін қолданылады. Шланг зақымдалған жағдайда жаңасын алудың қажеті жоқ — оны кесіп, екі бөлікті муфтамен жалғау жеткілікті. Ол ағып кетуді болдырмайтын сенімді қосылымды қамтамасыз етеді. Өнім саяжайдағы суару жүйесіне техникалық қызмет көрсету үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 73 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996151021 |