
1 129 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66472 пластикалық аквастопты жылдам босату қосқышы диаметрі 1/2 дюймдік шлангты бүріккіш бөтелкеге жылдам және қайта-қайта қосуға мүмкіндік береді. Саптама ажыратылған кезде шүмекті жабу қажеттілігін жояды, себебі "автостоп" клапаны осы сәтте сумен жабдықтауды блоктайды. Бүріккіш қосылған кезде сумен жабдықтау қалпына келтіріледі. Қосқыш қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996151014 |