
1 092 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66471 пластикалық жылдам босату қосқышы диаметрі 1/2 дюймдік шлангты суару жүйесіне фитинг адаптері арқылы жылдам қосу үшін қолданылады. Алынбайтын гайка шлангтағы қосқышты мықтап бекітеді, оның жоғалу қаупі жойылады. Коннектор жазғы коттеджде суару желісін орнату кезінде пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996151007 |