
904 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 66470 ішкі бұрандалы пластикалық адаптер суару құбырын магистральдық шүмектерге, шүмектерге, диаметрі 1/2, 3/4 немесе 1 дюймдік сыртқы бұрандалы кірісі бар дистрибьюторларға қосу үшін қолданылады. Арнайы адаптер әртүрлі диаметрлер үшін бір адаптерді пайдалануға мүмкіндік береді. Өнім жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996150994 |