
1 010 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Aquastop функциясы бар Palisad LUXE 66267 жылдам босату қосқышы, ABC пластиктен жасалған, саптамалары бар 1/2 және 3/4 дюймдік шлангтарды бекітуге арналған. Ол қосымша құралдарды қажет етпей-ақ жылдам орнатылады. Бұл жазғы тұрғындарға бақша мен көкөніс бағын суаруды ұйымдастыруда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 52 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996139548 |